Nemokamas pristatymas užsakymams už 49EUR ir daugiau

Akcijos kiekvieną mėnesį

Prekių pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas

Prekės pristatomos Lietuvos paštu registruota, pirmenybine siunta. Taip pat Omniva, DPD Pickup ar LpExpress paštomatais arba per DPD kurjerių tarnybą su prekės pristatymu į namus.

Siuntimo mokesčiai yra nustatomi pagal Lietuvos pašto bei kurjerio tarnybos nustatytus įkainius.

Į siuntos kainą taip pat  įskaičiuotos visos pakavimo išlaidos.

Užsakytos prekės išsiunčiamos per 3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.

Išsiuntus užsakymą, į kliento nurodytą tel. numerį, išsiunčiamas pranešimas su siuntos numeriu. Su šiuo numeriu, galėsite stebėti siuntos kelią.

Prekių grąžinimas ir keitimas

Prekių grąžinimo ir keitimo numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai Pardavėją. Taip pat yra galimybė grąžinti ir per Omniva flipo.lt sistemą – https://www.flipo.lt/parduotuves/aviukas-lt

Grąžinama prekė turi būti nenaudota. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, neiškvepinta. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta. Grąžinant prekę būtina pateikti prašymą el. paštu manoaviukas@yahoo.com pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.

Tuo atveju, kai prekė grąžinama, Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiose taisyklėse nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Krepšelis
Prekių krepšelis tuščias

Prekių nėra