Nemokamas pristatymas paštomatais perkant už 49EUR ir daugiau

Akcijos kiekvieną mėnesį

Atsiskaitymas

Atsiskaitymas

ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

Pirkėjas atsiskaito už prekes ir jų pristatymą naudodamasis elektroninės bankininkystės sistema;

Atsiskaitymui už prekes ir jų pristatymą naudojantis banko paslaugomis, Pirkėjui gali būti taikomi Banko nustatyti komisiniai ir (ar) kt. mokesčiai už atliekamas operacijas.

Atsiskaitant už prekes ir jų pristatymą išankstiniu mokėjimo pavedimu, Pirkėjas turi mokėjimo formos skiltyje „Mokėjimo paskirtis“ įrašyti užsakymo numerį, kuris Pirkėjui buvo nurodytas elektroniniame pranešime apie užsakymo gavimą. Pirkėjui skiltyje „Mokėjimo paskirtis“ nenurodžius užsakymo numerio, gali ilgėti užsakymo vykdymas. Taip pat kilus klausimams susisiekite su mumis el. paštu manoaviukas@yahoo.com arba telefonu +370 (606) 53388

Pardavėjas Pirkėjo pateiktą prekių užsakymą pradeda vykdyti tik gavęs pilną apmokėjimą už prekes ir jų pristatymą. Apmokėjimas laikomas atliktu, kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma Pardavėjo banko sąskaitoje.

Pirkėjas turi apmokėti už prekes ir jų pristatymą ne vėliau kaip per 3 (tris) darbo dienas nuo užsakymo gavimo.

Pardavėjas įsipareigoja suteikti Pirkėjui visą reikiamą ir teisingą informaciją, būtiną prekių ir jų pristatymo paslaugų apmokėjimui. Tačiau Pardavėjas neprisiima jokios atsakomybės dėl bankų, kurių paslaugomis naudojantis buvo vykdomas Pirkėjo apmokėjimas Pardavėjui, netinkamai suteiktų paslaugų ir su tuo susijusių nuostolių. Taip pat Pardavėjas neprisiima jokios atsakomybės, kilusios dėl Pirkėjo padarytų klaidų formuojant ir vykdant mokėjimo pavedimą (pvz. neteisingo sąskaitos numerio nurodymo / įvedimo, neteisingai pateikto užsakymo kodo ir kt.) ir su tuo susijusių nuostolių ir (ar) kitų neigiamų pasekmių.

 

PREKĖS IR JŲ KAINOS

Parduodamos prekės savybės nurodomos prie atitinkamos prekės pateiktame aprašyme. Pardavėjas neatsako, jei aviukas.lt esamos prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais neatitiks realios prekių spalvos, formos ar kitų parametrų dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio (monitoriaus) ypatybių ir (ar) nustatymų. Todėl kilus klausimams susisiekite su mumis el. paštu manoaviukas@yahoo.com arba telefonu +370 (606) 53388

Pardavėjas turi teisę bet kada, neįspėjęs apie tai Pirkėjo, keisti prekių pasiūlą elektroninėje parduotuvėje.

Visų parduodamų prekių kaina pateikta Eurais ir nurodyta elektroninėje parduotuvėje prie atitinkamos prekės. Suformuotame Pirkėjo užsakyme bei Pardavėjo Pirkėjui išsiųstame elektroniniame pranešime apie užsakymo gavimą. Pardavėjas įsipareigoja prekes parduoti Pirkėjo užsakymo pateikimo Pardavėjui metu galiojančiomis kainomis.

Į prekės kainą nėra įskaičiuotas prekių pristatymo Pirkėjui mokestis. Už prekių pristatymą taikomi mokesčiai nurodomi prieš apmokėjimą.

Krepšelis
Prekių krepšelis tuščias

Prekių nėra