Nemokamas pristatymas užsakymams už 49EUR ir daugiau

Akcijos kiekvieną mėnesį

Prekių pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas ir grąžinimas

PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakymus Lietuvoje siunčiame kliento pasirinktu būdu: per kurjerį su tiesioginiu pristatymu į namus, į kliento pasirinktą paštomatą (DPD, Omniva arba LpExpress). Taip pat siunčiame per Lietuvos paštą registruotu pirmenybiniu būdu. Užsakymą išsiunčiame per 1-3 darbo dienas (nuo užsakymo gavimo). Kurjerių ar paštininkų darbo bei pristatymo terminų įtakoti negalime.
Į kitas šalis užsakymus priimame el. paštu manoaviukas@yahoo.com arba telefonu +370 606 53377. Į ES ir kitas šalis užsakymus siunčiame per Lietuvos paštą. Pristatymas ES šalyse trunka 7-14 darbo dienų, kitose šalyse – 10-28 darbo dienų. Dėl įvairių (nuo mūsų nepriklausančių) priežasčių terminai užsienio šalyse gali ilgėti.

NEMOKAMAS SIUNTIMAS

Perkant už 49 eur ir daugiau, taikomas nemokamas siuntimas (siunčiant į Lietuvoje esantį paštomatą).

GRĄŽINIMAS

Įsigytas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo jų pristatymo datos.

GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Norėdami sugrąžinti įsigytas prekes – tiesiog susisiekite su mumis el. paštu
manoaviukas@yahoo.com arba telefonu +370 606 53377.

Arba galite užpildyti grąžinimo formą.

Taip pat paprastas grąžinimas, jei pageidaujate grąžinti prekes per Omnivą paštomatą: https://grazinimai.omniva.lt/parduotuves/aviukas-lt

Kliento grąžinamos prekės turi būti nedėvėtos, neiškvepintos ar kitaip nesugadintos.

Pinigai per 14 darbo dienų nuo įsigytų prekių grąžinimo datos bus pervesti į Jūsų nurodytą sąskaitą.

Prekės grąžinimo atvejais, siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Jei apsipirkimo metu buvo taikomas nemokamas pristatymas, grąžinant pinigus išskaičiuojamas pirkėjo  pasirinkto siuntimo būdo išlaidos.

PREKĖS KEITIMAS

Jei dėl kažkokių priežasčių – netinkamo modelio, dydžio ir pan. norėtumėte pakeisti įsigytą prekę, susisiekite su mumis el. paštu manoaviukas@yahoo.com arba telefonu +370 606 53377. Keičiant prekes, visas su tuo susijusias išlaidas, apmoka klientas.

Krepšelis
Prekių krepšelis tuščias

Prekių nėra